Cześć wszystkim!

Dietetyk online

Nazywam się Bartosz Pacholski i jestem dietetykiem z pasji. Dlatego w sposób nieustanny poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę, gdyż dietetyka to dziedzina nauki, która w zasadzie codziennie dostarcza nam nowinek.
Dietetyk online

Dlatego właśnie do każdego człowieka podchodzę w sposób indywidualny. Każdego tryb pracy, życia, aktywność oraz problemy są inne. Rozsądnie i indywidualnie dobrana dieta może zmienić nasze życie w sposób bardzo spektakularny czego dowody można zaobserwować w naszym życiu codziennym.

Doskonale rozumiem ,że w dzisiejszych czasach przy natłoku pracy i ciągłym braku czasu nie możemy sobie pozwolić na długie przesiadywanie w kuchni. Staram się wprowadzać przepisy proste ,które jest w stanie przygotować nawet osoba ,która nie ma wysokich umiejętności kulinarnych.

W moim podejściu do dietetyki nie znajdziesz również produktów bardzo trudno dostępnych i drogich. Wszystkie produkty ,których używam w kuchni są dostępne w każdym z popularnych dyskontów.

Dietetyk online

Jestem człowiekiem aktywnym ,który większość życia miał do czynienia ze sportem. Trenowałem pływanie, piłkę nożną oraz długo biegałem z pasji. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest dieta w sportach wytrzymałościowych dlatego opracowałem dietę pomagającą osiągać lepsze wyniki oraz przygotowującą do startów w zawodach.

Jestem zdania ,że pasja to jedno ale wiedza to drugie dlatego jestem również dyplomowany dietetykiem. Moje najnowsze certyfikaty, kursy oraz dyplom można podejrzeć poniżej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę aby móc oferować Państwu tylko zbadane i sprawdzone nowinki świata dietetycznego.

Nikogo nie osądzam i nie oceniam. Jestem dla Państwa i zakładam ,że każdy moment jest dobry na zmianę na lepsze! Zacznijmy więc od zmiany sposobu odżywiania.